DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ KLIMATIZACÍ A TEPELNÝCH ČERPADEL

Panasonic nabízí možnost ovládání klimatizací a tepelných čerpadel na dálku pomocí libovolného zařízení (mobilní telefon, tablet, notebook, pc). Níže najdete popis jednotlivých služeb, které jsou aktuálně dostupné.

dalkove_ovladani_klimatizaci_a_tc_panasonic.JPG

 Dálkové ovládání tepelných čerpadel

 

aquarea_service_cloud.jpg

Aquarea Smart Cloud

Užitečná služba pro dálkové řízení vytápění a ohřevu vody a monitorování spotřeby energie tepelného čerpadla. Systém je kompatibilní s tepelnými čerpadly Aquarea generace J a H.

 CENÍK 2018 pro klimatizace a tepelná čerpadla Panasonic pdfJak si zřídit Aquarea Smart Cloud >>>

 CENÍK 2018 pro klimatizace a tepelná čerpadla Panasonic pdfKatalogový list Aquarea Smart Cloud >>>

 

aquarea_smart_cloud_schema.jpg

Aquarea Service Cloud 

Tato služba je rozšířením služby Smart Cloud - rozšiřuje jeho možnosti o servisní informace. Service Cloud umožňuje instalačním firmám provádět vzdálenou údržbu topných zařízení. Na obrazovce telefonu, počítače, či tabletu lze zobrazit celkový náhled chodu tepelného čerpadla, nastavení, kompletní informace o jednotce, historii chybných hlášení a provozní statistiky. Systém je kompatibilní s tepelnými čerpadly Aquarea generace J a H.

 CENÍK 2018 pro klimatizace a tepelná čerpadla Panasonic pdfJak si zřídit službu Aquarea Service Cloud >>>

 CENÍK 2018 pro klimatizace a tepelná čerpadla Panasonic pdfKatalogový list Aquarea Service Cloud >>>

 

 

Dálkové ovládání klimatizací

 

Comfort Cloud

Služba Comfort Cloud umožňuje vzdálené řízení provozu klimatizace pomocí aplikace. Uživatel může řídit až 200 jednotek současně, monitorovat jejich spotřebu energie a dálkově ovládat všechny jejich funkce. V současné době mají nové jednotky Panasonic Etherea již zabudované WLAN, k ostatním starším jednotkám je pro dálkové ovládání nutné připojit zařízení AC Controller.

 CENÍK 2018 pro klimatizace a tepelná čerpadla Panasonic pdfJak si zřídit Aquarea Service Cloud >>>

 CENÍK 2018 pro klimatizace a tepelná čerpadla Panasonic pdfKatalogový list Aquarea Service Cloud >>>

comfort_cloud.jpg

 

 

Komunikační rozhraní

Modbus panasonic_modbus.jpg

Komunikační protokol / rozhraní pro připojení do libovolného nadřazeného ovládacího systému sloužící pro plné obousměrné monitorování a ovládání všech funkčních parametrů klimatizací i tepelných čerpadel.

 

 

Zařízení Panasonic je kromě komunikačního rozhraní Modbus kompatibilní i s dalšími rozhraními: KNX, EnOcean a BACnet. Více informací zde >>>